HAKKIMIZDA

Avcılar Belediye Binasına birkaç adım mesafedeki merkezi konumumuzda 2016 yılının sonlarında 4 muayenehaneli bir poliklinik olarak hizmete girdik. Bünyemizde radyoloji, oral diagnoz, endodonti, periodontoloji, restoratif diş hekimliği, estetik diş hekimliği, protetik diş tedavisi, implantoloji, ağız ve çene cerrahisi, ortodonti, pedodonti dallarının tedavileri uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedir.

Teknolojiyi takip eden cihazlarımızla da tedavi sürecine destek vererek en iyi sonucu almak adına riskleri minimalize etmeyi hedefledik.

Ağız ve çene cerrahisi ile implantoloji başta olmak üzere birçok tedavinin planlanma aşaması panaromik röntgen cihazı kullanılarak daha detaylı yapılabilmektedir.Bu sayede operasyon sırasında ve sonrasında oluşabilecek sorunlar ve şikayetler minimalize edilmekle birlikte tedavi sonucunun başarılı olma oranında artış görülebilmektedir.Ayrıca kanser,kist gibi oluşumların erken teşhis ve tedavi olanağını sağlayabilmektedir.

Ağız ve diş sağlığında doğru teşhis, planlama ve tedavinin önemine olan inancımızla kliniğimizde mesleğimizden ve sevgili hastalarımızdan aldığımız mutluluk ve keyifle çalışıyoruz.

MAXXDENT Ailesi olarak görüşmek dileğiyle…